info@octavia3klub.cz
octavia3klub
img

ÚVOD / NÁŠ KLUB / PROLOG


PROLOG

Facebook-ových skupin, které ve svém názvu nesou název automobilky, nebo ho kombinují se specifickým modelem, je nespočet. Naše skupina v době svého vzniku, v září roku 2018, mezi nimi nijak nevyčnívala. Až čas ji povznesl do aktuálního stavu. Co tím aktuálním stavem myslím?

    To, co naší skupinu (radši říkáme klub) dělá výjimečnou jsou její členové a neúnavný tým moderátorů a správců, kteří dohromady denně tvoří téměř rodinnou atmosféru. Jsou to ti "klubáci", kteří každý den odpovídají na dotazy ostatních, kteří se zapojují do aktivního dění na klubu.

    Většina majitelů Octavie třetí generace, kteří do klubu vstoupí, přichází s očekáváním: Získat rady a tipy ke svému autu. Mnoho z nich určitě v tomto stavu zůstane a drží se spíše v ústraní, potom jsou tady ale ti, které jsem zmínil o odstavec výše - Ti, kterým to nestačí a chtějí více poznat ostatní členy, více se zapojit do dění. A právě počet lidí, kteří toto dělají je důvod, proč je náš klub výjimečný. Nevěříš? Přidej se k nám a dáš mi za pravdu.. :)

    Náš klub mimo to spolupracuje s firmami a jednotlivci, kteří nabízí své služby a produkty, které se týkají našich aut. Tedy díky členství v klubu můžeš získat v některých případech opravdu výraznou slevu. Ať už chceš dopřát autu péči ve formě leštění/ochrany laku, nechat mu zvýšit výkon, nebo třeba nakoupit stylové kola nebo doplňky, které podtrhnou charakter tvého auta. A to není zdaleka vše.

    Každoročně pořádáme dva velké srazy. Jeden hlavní, ten je začátkem léta - na tom se můžeš těšit na doprovodný program vč. bohaté tomboly od partnerů srazu. Pokaždé je od pátku do neděle a termín je většinou oznámen víc jak 4-5 měsíců předem. Když vstoupíš do klubu, můžeš se zpětně podívat, jak to na takovém srazu probíhá. Mimo tento sraz máme ještě podzimní, ten už je bez doprovodného programu a činností, o to více ale na sebe máme čas jako klubáci.

    Klub je zároveň i místem, kde se vyplatí poptávat nebo nabízet díly a věci, související s naší generací Octavie. Máme totiž sekundární skupinu, která nese totožné jméno, ale s přívlastkem "BAZAR." A dle jména hádáte správně, slouží pouze pro inzerci.

    Kdybych měl vypisovat vše, co ti klub může nabídnout a vše, co můžeš nabídnout ty jemu, text by byl tak dlouhý, že by ho tady každý přeskakoval mezi řádky. Proto to zjednoduším a pokud jsi majitel Octavie třetí generace: Zvu Tě mezi nás. Tak nejlépe zjistíš, jestli jsou všechny tyto řádky pravda a objevíš to, co je skryto pod první větou tohoto odstavce. Aspoň v to doufám.